Pozytywne życzenia. Żebyś zawsze!

24.08.2009

Żeby każdy dzień Twojego życia przynosił nowe nadzieje na jutro – ponieważ nadzieja daje nam wszystkim powód do próbowania.

Żeby każdy nowy dzień przynosił uczucie podekscytowania, radości i cudowny sens doświadczeń. Oczekuj najlepszego, a to dostaniesz.Żebyś znalazł pokój w prostych rzeczach, ponieważ to one zawsze będą.

Żebyś pamiętał dobre rzeczy, a zapomniał przykre i bolesne na rzecz tych przyjemnych, ponieważ to one przypomną ci, jakie twoje życie było wyjątkowe.

Żebyś doświadczył wszystkich dobrych rzeczy w życiu – szczęścia z urzeczywistniania swoich marzeń, radość z czucia bycia wartościowym i satysfakcję, z tego, że wiesz, że osiągnąłeś sukces.

Żebyś zrozumiał, jak ważne są cierpliwość i akceptacja innych takimi, jacy są. Ze zrozumieniem i miłością znajdziesz dobro w każdym sercu.

Żebyś miał wiarę w innych i umiejętność bycia wrażliwym. Otwórz serce i naprawdę dziel się cudem miłości i bliskości.


Poza tym wszystkim, żebyś zawsze miał pozytywne myśli.

źródło: www.pozytywne.com
Dodaj do ulubionych 32 Wykop

Poleć Zgłoś nadużycie
Dodany przez użytkownika:
Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze - zaloguj się

Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie Pozytywne.com, zarejestruj się
Komentarze (33)
kreolka
17.02.2011 16:37
piekne zyczenia i jakie prawdziwe...dodajace wiare i nadzieje w trudnych chwilach...ale rowniez i w tych dobrych..:]
ternsja
6.02.2011 23:37
"Żebyście zawsze..." byli ludźmi :) i pozytywnie patrzyli na świat.
edytaidziak
3.01.2010 18:24
tez czytam ksiazki marphego sa bardzo interesujace i pouczajace duzo sie nauczylam z nich pozdrawiam w nowym roku2010
Piotr
Piotr
5.05.2009 21:07
Witam wszystkich. Dopiero dziś zalogowałem się na tym portalu. Od dłuższego czasu szukam ludzi pozytywnie myślących. Moja cała rodzina jest przesiąknięta negatywnym myśleniem. Można z nimi rozmawiać tylko o bzdetach nie wnoszących nic w życie. Jestem menadżerem w międzynarodowej firmie i szukam pozytywnych ludzi do dobrze płatnej pracy.Napisz do mnie jeśli szukasz pozytywnych ludzi. Pozdrawiam. Piotr. p.zukowicz@akuna.pl
Renia
Renia
16.04.2009 19:35
Dla wszystkich Tych, którym zabrakło okazji do uśmiechu, którzy zwątpili w siebie, w innych, którzy uważają, że są nieszczęśliwi!!!! Obejrzyjcie i podajcie dalej :


http://www.youtube.com/watch?v=YAuY5ZKlIpQ

Pozdrawiam Wszystkich i przesyłam pozytywne wibracje :))))))))
Karina:)
Karina:)
28.03.2009 16:08
Carpe Diem :)
ddd
ddd
24.02.2009 14:31
jakie to wszystko mądre wow;]
Francik
Francik
2.02.2009 12:41
Trzeba być odpornym na ludzi,którzy są wrogami i mają w sobie energię złą.Pamiętajcie unikać takich miałem przykład na sobie chcieli robić ze mnie coś gorszego ,ale odsunełem się od nich i jestem szczęśliwy.Tacy ludzie to POTWORY. ale zawsze mówię każdy kij ma dwa końce ich kara Boża też dośięgnie że tak traktują ludzi.Trzeba pokonać nerwy i stres a to prowadzi do sukcesu
agusia
agusia
2.02.2009 12:35
kochani jak mi nerwy napną kark ,szyje , plecy , dusznośc to żyć mi się czasami nie chce ale nie można sie poddawać biorę książkę Potęge Podświadomości i czytam Pamiętajcie że nic nas nie osłabia jak nasz SPOSÓB MYŚLENIA myśli pozytywne dają siłe i wiarę , a WIARA czyni CUDA Życzę Powodzenia tylko myśleć pozytywnie nie wkręcać sobie negatywnych myśli
Tenia
Tenia
2.02.2009 12:27
też często nachodzą mnie negatywne myśli ale za wszelką cenę nie poddaje się czytam dużo na temat POZTYWNEGO MYŚLENIA i to mnie trzyma na nogach mam wspaniałego męza i córkę którzy mnie potrzymują na duchu.Nerwy to jest straszne odbierają siły bo to nie raz przerabiam ale kochani nie podawać się życze powodzenia Trzymajmy się razem pa

Pozytywny poradnik

Popularne tagi

Pozytywne.com-entarze

Bardzo fajny artykuł:))...

więcej