Pozytywne życzenia. Żebyś zawsze!

24.08.2009

Żeby każdy dzień Twojego życia przynosił nowe nadzieje na jutro – ponieważ nadzieja daje nam wszystkim powód do próbowania.

Żeby każdy nowy dzień przynosił uczucie podekscytowania, radości i cudowny sens doświadczeń. Oczekuj najlepszego, a to dostaniesz.

Żebyś znalazł pokój w prostych rzeczach, ponieważ to one zawsze będą.

Żebyś pamiętał dobre rzeczy, a zapomniał przykre i bolesne na rzecz tych przyjemnych, ponieważ to one przypomną ci, jakie twoje życie było wyjątkowe.

Żebyś doświadczył wszystkich dobrych rzeczy w życiu – szczęścia z urzeczywistniania swoich marzeń, radość z czucia bycia wartościowym i satysfakcję, z tego, że wiesz, że osiągnąłeś sukces.

Żebyś zrozumiał, jak ważne są cierpliwość i akceptacja innych takimi, jacy są. Ze zrozumieniem i miłością znajdziesz dobro w każdym sercu.

Żebyś miał wiarę w innych i umiejętność bycia wrażliwym. Otwórz serce i naprawdę dziel się cudem miłości i bliskości.


Poza tym wszystkim, żebyś zawsze miał pozytywne myśli.

źródło: www.pozytywne.com
Dodaj do ulubionych 32 Wykop

Poleć Zgłoś nadużycie
Dodany przez użytkownika:
Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze - zaloguj się

Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie Pozytywne.com, zarejestruj się
Komentarze (33)
justa
justa
7.01.2009 15:07
też mam problem z pozytywnym mysleniem jedynie moja córeczka podnosi mnie na duchu i gdyby nie ona to już dawno bym sie poddała
adus
adus
2.01.2009 13:59
czytalam duzo ksiazek joshephe murphiego .. sa cudowne... gdy tylko mam zly dzien i na chiwle trace wiare w siebie i swoj sukces wyciagam ' potege podswiadomosci' i czytam jaka drzemie we mnie potezna wewnetrzna moc i od razu czuje sie lepiej. ;))) najbardziej w tej ksiazce podoba mi sie to, ze jest ona napisana po prostu prostym jezykiem...bez wymyslnego slownictwa.... i nawet dla mnie...dla 17 letniej dziewczyny jest ona w pelni zrozumiala .;) goraco polecam ksiazki jego autorstwa.;) i glowka do gory.*;
emi
emi
19.02.2008 2:24
chcesz, nie skupiaj się na tym że jest on bolesny ale pomyśl o tym w jakim stanie chcesz teraz być. I przyjdzie moment że usmiechniesz się do siebie i zapłaczesz ze szczęścia bo zrozumiesz że stan bolesny życia zależy tylko tylko tylko od nas samych. Skarbem wielkim jest wdzięczność Temu tam u góry za to jaki stworzył ten świat, dał nam dar abyśmy tworzyli ze świadomością wewnętrzną tak samo piękno, miłość, radość. To na tym polega to życie, to tu zaczyna się Era zrozumienia, NIE MYŚL O TYM CZEGO NIE CHCESZ, SKUP SIE NA TYM JAKI CHCESZ BYC I CO CHCESZ OSIAGNAC, MYSL O TYM KAZDEGO DNIA, NIECH PRZYNOSI CI TO RADOSC, ZACZNIESZ OTACZAC SIE PIEKNEM, MILOSCIA, DOBREM BEDZIESZ MOGL WSZYSTKO TYLKO BADZ CIERPLIWY I DZIEKUJ TEMU TAM U GORY ZE DAł CI PRZYKłAD JAK TWORZYC. JAK RODZICE POKAZALI CI JAK ZYC NA TYM SWIECIE, TAK "ON" POKAZUJE CI JAK ZYC ZE SWIADOMOSCIA WEWNETRZNEGO SWIATłA. :):) DOśWIADCZENIA Są NASZYMI MYSLM
Blanka
Blanka
12.03.2008 14:14
niedawno utkwił mi w pamięci fragment wiersza ks. Twardowskiego : człowiek jest dobry przez to że jest niedoskonały. " pogodzenie się ze swoimi potknięciami , niedoskonałością jest wg mnie szalenie ważne - wtedy nie ma miejsce na pychę która każe siegać dalej wyżej. porównywac sie do innych . a chyba chodzi o to w życiu by dostrzegać swoje błędy by starać sie popełniac je rzadziej .
emi
emi
19.02.2008 2:21
Życie jest takie jakie tworzą je nasze myśli, i nie najlepsze jest to, że przychodzą one z różnych stron i są świadome i nieświadome. Te nieświadome są nagłe, przynoszą nagły skutek, często gdy się gdzieś spieszymy - jesteśmy w wirze miastowego pędu. To piekne doświadczenie, zatrzymać się nagle w biegu pedzących wydarzeń, i zobaczyć że, jak myślimy tak się dzieje - i nagle mówisz sobie "To niesamowite" zaczynasz badać i coraz więcej doświadczać. Każda chwila, jest boską świadomością, zrozumieniem że umysł to najpiękniejszy dar dany z góry. Wszystko od malutkich po wielkie czyny, mają swój początek jako myśl. Dosłownie wszystko, herbatę gdy pijesz - pomyslałeś o tym wcześniej chodź mechanicznie wykonujesz daną czynność. Możemy wszystko bo jesteśmy nieograniczonymi istotami, to wszystko możemy tworzyć najpiękniej jak potrafimy, im więcej piękna w nas tym więcej dookoła nas. Jeśli chcesz osiągnąć jakiś cel, spróbuj najpierw zobaczyć jego rezultat, spróbuj zobaczyć jak cieszysz się tym celem, poczuj w sobie radość i wdzięczność, tak jak gdybyś już go osiągnął. Nie ma to znaczenia w jakim jesteś teraz stanie, czy sytuacji życiowej, jeśli nie chcesz takie stanu - nie myśl o nim że go nie
Mała
Mała
8.11.2007 15:24
"Nadzieja jest pokarmem duszy, pastorałem życia. Kiedy nie pozwalamy sobie na nadzieję, nie pozwalamy na to, by mieć cel. Bez celu, bez sensu, życie jest mroczne. Nie rozświetla nas wewnętrzne światło i żylemy tylko po to, by umrzeć"
ewaks
ewaks
26.08.2007 20:43
jest czas na wszystkie znaki na niebie


jest czas radości i smutków. Wierzę jednak ze każde doświadczenie jest nam w życiu potrzebne. Czasami nie rozumiemy naszego smutku w danym momencie wiem jednak że przychodzi czas spokoju. pisząc te slowa jestem po przebytej chorobie, musiałam wyprowadzić się z domu. Ale ten trudny czas pozwolił mi doświadczyć wielkiej pomocy przyjaciół i po raz kolejny uwierzyć w człowieczeństwo rodzaju . ludzkiego. Może ten trudny czas pozwoli ci póżniej zaznać radości, której nigdy byś nie przeczuwała
kasiulek
kasiulek
6.03.2007 11:11
wiadomo,że patrząc czasami na to co się wokół nas dzieje,nie zawsze potrafimy się zdobyć na szczery uśmiech-ale pewnych rzeczy na tym świecie( niestety) nie jesteśmy w stanie zmienić i już-ale SIEBIE i SWOJE życie możemy ZAWSZE- i to jest najcudowniejsze.Pamiętajcie kochani "miłość wszystko zwycięża"!
aga
aga
1.03.2007 12:14
moj smutek zniknal 2,5 roku temu-poznalam mojego obecnego narzeczonego i wszystko jest teraz cudownie...pozdrawiam wszystkich i zycze jak najwiecej usmiechu na co dzien!
ulunia
ulunia
21.02.2007 7:09
Wiem Ewuniu , ze teraz ci sie wydaje ze nagle pół Twojego świata nagle runeło w gruzach ja czesto tak miałam kazda porazka jeszcze bardziej mnie dołowała i utwierdzała w przekonaniu ze jestem do niczego. Ale od 2 miesiecy (gdy zaczęłam do grona pozytywnych) zmieniam sie powoli czesciej sie usmiecham, a ta zmiana jest pozytywnym zaskoczeniem dla moich bliskich. Pomysl ze gdyby wszystko w zyciu nam sie udawało to byłoby ono nudne, moze to co cie spotkało ma przynieśc jakąs zmianę w Twoim życiu, znajdziesz nowa prace, przyjaciół. Uśmiechnij sie Ewuniu i pełna odwgi i werwy rusz w poszkiwaniu nowej pracy, wyzwań. Pamiętaj CO NAS NIE ZBIJE TO NAS WZMOCNI!!! :)