Wyniki konkursu „Pozytywny e-mail”

29.10.2010

Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w konkursie! Otrzymaliśmy bardzo dużo propozycji e-maili, co nas bardzo cieszy. Poziom optymizmu w Polsce wzrasta :) Oczywiście nie był to ostatni konkurs. Kolejne już niedługo.

 

Zespół Pozytywne.com zdecydował o przyznaniu nagród następującym osobom:

 

I miejsce – MP3 512 MB, Album Życzliwości

Uśmiechaj się!

Jest takie angielskie powiedzenie, że każdy uśmiecha się w tym samym języku. W tych słowach tkwi prawda, którą co dzień warto na nowo odkrywać. Patrząc na ludzi wokół, przyjrzyj się ich twarzom. Co wyrażają? Czy są to ich prawdziwe emocje, a może maska zrodzona przez lęk? Jest jednak taka broń, której żaden lęk nie da rady – mówię tu o tej prostej czynności, którą każdy z nas potrafi. UŚMIECH! Nie uwierzysz, póki nie przekonasz się na własnej skórze, ile ten mały szczegół zmienia w kontaktach międzyludzkich. Zaraźliwość uśmiechu potwierdzają doniesienia o „neuronach lustrzanych” w naszym mózgu, które powodują odczytywanie emocji drugiej osoby i automatyczne aktywowanie obszarów odpowiedzialnych za te same uczucia. Co więcej, dowiedziono, że nawet sztuczny uśmiech wyzwala strumień endorfin – hormonów szczęścia. Korzystajmy więc ile się da z tej wspaniałej broni przeciwko przeciwnościom, którą każdy z nas ma w zasięgu... ust :) 

Małgosia P. - Pogratuluj!

 

II miejsce – Album Życzliwości

Zatrzymaj się na chwilę każdego dnia. Usiądź wygodnie lub się po prostu zatrzymaj i stań. Spójrz w głąb siebie i przypomnij sobie swoje najpiękniejsze wspomnienie. Zanurz się w nie. Odtwórz całe otoczenie - barwę, dźwięki, zapach. I poczuj się tak, jakbyś tam był. Możesz być w ulubionym miejscu z ukochanymi ile zechcesz. I to w każdym momencie swojego życia. Choć raz dziennie odwiedzaj swoje najpiękniejsze wspomnienia, a zobaczysz wspaniały efekt :)

Dagmara S. - Pogratuluj!

 

III miejsce – Album Życzliwości 

"(...) w istocie tylko jedna rzecz może rozwiązać każdy problem; miłość do samego siebie. Gdy ludzie zaczynają z każdym dniem coraz bardziej kochać samych siebie, w zdumiewający sposób zmienia się na lepsze ich życie. Poprawia się ich samopoczucie. (...) Niestety, wielu z nas nie pokocha siebie, dopóki nie straci na wadze, nie dostanie pracy, albo podwyżki, nie będzie miało ukochanego, lub ukochanej itd. Często miłość do siebie uzależniamy od spełnienia tych warunków. Możemy jednak to zmienić. Możemy kochać siebie takimi, jakimi jesteśmy! (...) Jeśli dzisiaj nie jesteś gotów, by pokochać siebie, nie pokochasz siebie także jutro, ponieważ to, co przeszkadza ci dziś, jutro również będzie istniało. Być może znajdziesz tę samą wymówkę za dwadzieścia lat lub nawet wówczas, gdy Twoje życie będzie już dobiegać końca. DZISIAJ JEST DNIEM, W KTÓRYM MOŻESZ POKOCHAĆ SIEBIE CAŁKOWICIE, NIE ŻĄDAJĄC NIC W ZAMIAN. (...)" L. Hay; Poznaj Moc, która jest w Tobie 

Aneczka - Pogratuluj!

 

Gratulujemy zwycięzcom i jeszcze raz dziękujemy za duże zainteresowanie konkursem! Zachęcamy do udziału w kolejnych!

Zespół Pozytywne.com

Dodaj do ulubionych 2 Wykop

Poleć Zgłoś nadużycie
Dodany przez użytkownika:
Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze - zaloguj się

Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie Pozytywne.com, zarejestruj się
Komentarze (1)
asix077
13.03.2011 15:07
Bardzo optymistyczne listy:) , po ich przeczytaniu pojawia się entuzjazm i mobilizacja, by wprowadzić porady w nich zawarte w życie :)