Mam moc tworzenia świata

21.05.2006

Jestem pozytywną optymistką i wierzę bez cienia wątpliwości, że możemy dużo więcej i mamy dużo więcej mocy niż tyle, ile nam się wydaje. Nauczyłam się że „myśli kreują nasz świat” i że możesz wykorzystać ten dar od Boga by literacko wykreować świat z naszych marzeń. Moje życie zmieniło się diametralnie kiedy zrozumiałam (dlaczego w szkołach nie uczą nas takich rzeczy?), że sama mam kontrolę nad swoimi myślami i że to ja wybieram co każda sytuacja dla mnie znaczy. Odkrywa się wtedy moc tworzenia świata o którym zawsze się marzyło. Moim marzeniem zawsze było pomaganie ludziom. Moją misją zawsze było pokazywanie ludziom pozytywnej strony życia. Moją pasją jest pokazywanie wszystkich dobrych, szczęśliwych, pozytywnych rzeczy, którymi musimy się cieszyć i dzielić z całym światem. Pozytywne.com jest nastawione na pokazywanie wszystkiego tego, co jest najlepsze w nas i w całym wielkim świecie nas otaczającym.

Dodaj do ulubionych 1 Wykop

Poleć Zgłoś nadużycie
Dodany przez użytkownika:
Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze - zaloguj się

Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie Pozytywne.com, zarejestruj się
Komentarze (4)
asix077
3.09.2012 17:58
Nasze myśli kreują nasz świat - sama też kiedyś to zrozumiałam. W tych słowach zawiera się głęboka prawda. Kiedyś nie myślałam, że tak jest, lecz teraz już to wiem.
davids 54
davids 54
21.12.2007 22:38
Wiele czasu czasem musi uplynac, bz czlowiek zrozumial ze tylko od niego zalezy jak bedzie wygladac jego zycie. Wiara i Stworca odgrywaja tu niebagatelna role.
Wystarczy kilka prostych praw , codzienny usmiech na twarzy i zycie staje sie piekne. A wtedy wszystkie skomplikowane sprawy nagle staja sie proste, a los uklada sie lepiej niz w marzeniach.
Na pierwszy poranny utworek polecam:
KAYAH - Aniol wiedzial

pozytywni gora!!!!!!!!!!!!
słońce
słońce
14.11.2007 10:50
Hey buziaczki dla kazdego i małego i dużego!!!!

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
abasia
abasia
14.08.2006 19:15
Myślę tak jak autorka artykułu chociaż do wiedzy tej dochodziłam przez lata. Gdy w moim życiu wszystko się pokomplikowało i było naprawdę ciężko zrozumiałam co jest ważne.