Skąd optymizm?

Grażyna
25.06.2006

Nigdy nie wiem która nogą wstałam, bo nie myślę o tym. Wstając już jestem myślami na plenerowych zdjeciach. Często jest to 6 lub 7 godzina. Czarnego kota który przebiegł mi drogę bardzo lubię więc nie może on mi przynieść pecha. Trzynasty piątek też nie może być złym dniem, 13 otworzyłam pierwszą swoją wystawę a piątek, piątek to wspaniały dzień ,najbardziej lubię właśnie piątki więc jak to się połączy razem to jak piątek 13 może być złym dniem.

Dzieciom podaję śniadanko do łóżka i jeszcze herbatkę lub ciepłe mleczko, można powiedzieć, że je rozpieszczam i zapewne jest w tym troszkę prawdy.Nie lubie odpoczywać siedząc, ogladając film, ja ciągle jestem w ruchu, ciągle biegam, spaceruje, oczywiście z aparatem. Każdego dnia przechodzę minimum 10 km, ale tego nawet nie odczuwam bo cały czas zaaferowana jestem pięknem przyrody i "pstrykaniem aparatem",dzisiaj zapomniałam sie i weszłam w wodę po same kolana, i choć byłam zupełnie
sama było całkiem wesoło.(...)

Pozdrawiam Grazyna

Moje dzieci mówią o mnie ,że jestem troszkę szalona ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu, i nie wyobrazają sobie bym była inna. Oczywiście i mam smutki i problemy ale zawsze trzeba je stłamsić optymizmem.

Dodaj do ulubionych 0 Wykop

Poleć Zgłoś nadużycie
Dodany przez użytkownika: Grażyna
Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze - zaloguj się

Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie Pozytywne.com, zarejestruj się
Komentarze (4)
aśka
aśka
19.07.2007 13:38
MA PANI BARDZO FAJNE ŻYCIE..... MOŻNA POWIEDZIEĆ NAWET ŻE POUKŁADANE ZAZDROSZCZE PANI TEGO A ZWŁASZCZA ZE MA PANI CZAS DLA SIEBIE KAŻDEGO DNIA!!!!!!!!!
Józek
Józek
23.07.2006 12:55
mila pani Grażynko pozytywne nastawienie pomaga na pewno przerwac niedoskonalosci życia. Zapraszam na wspolny spacerek nad świdrem
Barbra___
Barbra___
29.06.2006 13:05
Pani Grazyno!Podziwiam pani podejscie do zycia choc w pewnym sensie postepuje podobnie.Rozpieszczam dzieci i nie mysle co bedzie jutro, zawsze mowie jutro bedzie lepszy dzien:-)i tez jestem zwariowana no i kocham zycie.
Kamcia
Kamcia
26.06.2006 16:09
Fajniutki artykuł, podziwiam Pani optymizm i nastawienie do życia :) Ze też starcza Pani czasu na te wszystkie czynności i nie brakuje siły.. :)