4 pomocne słowa

1.10.2006

Jedna rzecz pozwala mi każdego dnia się rozwijać, uczyć się i spełniać marzenia.
Jest to bardzo prosty pomysł, 4 słowa, które znacząco polepszyły moje życie, dając mi pozytywną motywację i pewność, potrzebną do osiągnięcia celów i cieszenia się każdym momentem życia.
Dzisiaj podzielę się z wami moim pomysłem. Gdy raz poznacie siłę tego pomysłu, jestem przekonany, że posiądziecie nieskończoną ilość pozytywnej motywacji, energii i podekscytowania w oczekiwaniu na przyszłość. Natchnie to was, aby osiągać własne cele i realizowć marzenia, tworząc życie, jakiego zawsze chcieliście.
Ten pomysł jest z nami, od kiedy się urodziliśmy. Właśnie w tym momencie istnieją setki przykładów tej koncepcji w waszych domach i biurach. Nie uda wam się przeżyć dnia, aby uniknąć tej rzeczy, próbującej przyciągnąć waszą uwagę. Tak chyba już po prostu jest, że rzeczy, które są tuż pod nosem, najtrudniej jest dostrzec.

CO Z TWOIMI MARZENIAMI?Gdy czytasz ten tekst na ekranie, wiem, że masz cele i marzenia, które wypełniają Twoją głowę. Wszyscy chcemy osiągnąć w swoim życiu jak najwięcej. Więcej wolności, więcej pieniędzy, więcej szczęścia i więcej zdrowia. Jest to naturalna potrzeba ludzi, aby wzrastać i się rozwijać. Ale tylko część z nas robi cokolwiek, aby to osiągnąć.
Bycie w strachu, brak pożądania, brak wiary w siebie - to niektóre z powodów, dla których nie podejmujesz żadnych czynności, aby osiągnąć swój cel. Ale w końcu to się musi stać. Coś dostarczy Ci odpowiednio dużo siły, abyś powiedział: "Dziś jest ten dzień, gdy zacznę wyciągać więcej ze swojego życia!".
Teraz chcę dać Ci 4 słowa, które wyposażą Cię w niesamowite uderzenie motywacji i pewności siebie. Nieważne, jaki masz cel, nieważne, ile masz lat, pomyśl...

Komuś innemu się udało!

A więc ty też potrafisz! Słowa te zabierają wszystkie wątpliwości i strach, które ograniczają tak wiele ludzi, i pokazują, że każdy może osiągnąć sukces!

DLACZEGO LUDZIE NIE ROBIĄ NIC, ABY OSIĄGNĄĆ CEL?

Strach przed porażką i odrzuceniem ma potężną siłę. To ona każdego dnia niweczy tysiące marzeń. Pomyśl o tym. Ile ludzi porzuca swoje ambicje i cele, ponieważ boją się porażki?
Te cztery słowa mogą uchronić Cię przed pułapką. Fakt, że komuś innemu przed Tobą udało się osiągnąć cel, dodaje wiary we własne marzenia. To jest możliwe! Masz dowód. Teraz Twoja kolej, aby to udowodnić. Możesz poruszać się do przodu bez strachu.

Pewność jest kluczem do motywacji, szczęścia i całej jakości Twojego życia.
Dodaj do ulubionych 3 Wykop

Poleć Zgłoś nadużycie
Dodany przez użytkownika:
Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze - zaloguj się

Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie Pozytywne.com, zarejestruj się
Komentarze (29)
Michał
Michał
10.09.2009 19:03
Świeży dla ciebie nie ma czterecz słów bo tak myślisz że nie ma trzeba chcieć i żeby w to uwierzyć trzeba praktykowac a uwierz mi pieniądze ni spadają z nieba a na nie trzeba mięć jakiś pomysł albo poprostu pozytywne myślenie które zmusza do działania żeby coś mieć i coś osiągnąć trzeba się uczyć praktykować
rasta
rasta
20.11.2008 18:26
Komuś innemu się udało! - to sa te 4 slowa!!:) jesli zrobil to ktos inny czemu ja mam tego nie zrobic? wazne zeby wierzyc w to co robisz i nie poddawac sie! pozdrawiam:D
karll
karll
16.11.2008 21:12
powiem wam ze fajni ludzie tu przychodza bo pesymisci nie wpadna na ta strone No trzeba sie wziasc w garsc i w gore serca,nie ma rzeczy niemozliwych sa tylko mniej lub bardziej trudne i jedziemy :0go
Happy
Happy
7.07.2008 19:09
Nie trzeba tylko marzyc i myśleć o tym.Ja zaczęłam działać i to o czym marzyłam to nie jest już marzeniem.Weszło to w moje życie i jestem bardzo szczęśliwa.Znowu zaczęłam marzyc i znowu będę spełniała następne moje marzenie:)
ewa
ewa
26.12.2007 21:09
nie trzeba tylko myslec ale tez wierzyc i dzialac.mnie sie udalo bo zaryzykowalam i mam.i znowu zaczynam marzyc.........
arbuz
arbuz
19.10.2007 17:42
faceci też niszczą psychicznie kobiety
Draco
Draco
19.08.2007 22:08
Dziewczyny potrafią zmienić człowieka... Niestety, czasem nie zauważają innych, a skupione są same na sobie. Właśnie dochodzę do siebie, po ostatniej znajomości. Ale wierzę, że będzie lepiej...
kosoł
kosoł
30.05.2007 9:15
Dziewczyna mnie zmieniła mam swój cel ale co z tego jezeli ona mi teraz psyche ryje
Andrew
Andrew
13.05.2007 20:57
a dla mnie tymi słowami są te NAJLEPSZY CZAS, BY ZACZĄĆ :> wiec ruszamy :> ja tak robie:>
Patrycja
Patrycja
27.03.2007 21:56
"Komuś innemu się udało"(a mi nie)--->przecież taka myśle też się może pojawić.Podoba mi się jednak ten artykuł i myśle że warto wyleczyć się z pesymizmu.