Pokochaj siebie i życie

Tesia
13.01.2007

Wszystko jest w nas samych - i to czy myslimy pozytywnie czy negatywnie, zależy TYLKO od nas samych. Jeżeli masz problem, nie zamartwiaj się do bólu, szkoda czasu i Twojej energii na to!!! Lepiej skup się na poszukaniu rozwiązania, bo ono jest, tylko jeszcze go nie widzisz...

Ale przede wszytkim NIE STÓJ W MIEJSCU, ZRÓB COŚ!!!
Świat i Anioły chętnie Ci pomogą i popchną do przodu, stworzą sytuacje, i "przypadki", jeżeli TY SAM/A zrobisz pierwszy krok i będziesz wiedzieć dokąd zmierzasz...Życie jest piękne i szkoda każdej zmarnowanej chwili, bo przyszliśmy tu na Ziemię, aby być szczęśliwymi Istotami. Wykorzystajmy wiec ten dany nam czas :)))

Jak sam będziesz uśmiechnięty, takich samych ludzi będziesz przyciągać do siebie i odwrotnie. Otaczaj się pięknem... POKOCHAJ SIEBIE I ŻYCIE, UŚMIECHNIJ SIĘ I IDŹ TAM, GDZIE ŚWIECI SŁOŃCE, A ŚWIAT ODPOWIE CI TYM SAMYM :)))

Dodaj do ulubionych 33 Wykop

Poleć Zgłoś nadużycie
Dodany przez użytkownika: Tesia
Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze - zaloguj się

Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie Pozytywne.com, zarejestruj się
Komentarze (24)
Misia
Misia
25.03.2008 18:20
A co jeśli popełniło się błąd, którego strasznie się żałuje. Teraz przez to całe moje życie się zmieni...a ja nie chce życ w taki sposób na jaki ono się zmieni. Wkółko powracam do tej chwili kiedy podjęłam tą decyzje. Wtedy myślałam że decyzja ta jest jak najbardziej trafna. A teraz widze same minusy. Chciałam polepszyc swoje życie, a nie tylko siedzieć i narzekać jak to ja mam żle a inni mają lepiej. A tymczasem pogorszyłam tylko swoje życie. Nie wiem skąd znależć siłę żeby stanąć na nogi i się znów uśmiechać.
pempuszek
pempuszek
14.11.2007 10:23
Niech każdy z was odpowie sobie na to pytanie:
" Cóż po młodości, jeśli przeżera ją kwas starości?"
bzyczek
bzyczek
19.02.2007 9:57
Usmiechnij sie, a świat uśmiechnie sie do Ciebie
Z Bogiem
Niunia X
Niunia X
27.01.2007 22:41
Zanim moja "siostrzyczka" przesłała mi jakąś bardzo ciekawą myśl z Waszej strony sądziłam że tkich jak ja
' niepoprawnych�39; bo pozytywnie myślących jest naprawde niewielu. Dlatego tez cieszę się bardzo że gdzieś są tacy jak ja :)- i oby było ich jak najwiecej.
Tesia zgadzam się z każdym zdaniem które napisałaś.
Jeśli najpierw nie pokochamy siebie to tak naprawdę nikogo nie bedziemy w stanie pokochać zdrową miłością


Niunia X