Pozytywne życzenia. Żebyś zawsze!

24.08.2009

Żeby każdy dzień Twojego życia przynosił nowe nadzieje na jutro – ponieważ nadzieja daje nam wszystkim powód do próbowania.

Żeby każdy nowy dzień przynosił uczucie podekscytowania, radości i cudowny sens doświadczeń. Oczekuj najlepszego, a to dostaniesz.Żebyś znalazł pokój w prostych rzeczach, ponieważ to one zawsze będą.

Żebyś pamiętał dobre rzeczy, a zapomniał przykre i bolesne na rzecz tych przyjemnych, ponieważ to one przypomną ci, jakie twoje życie było wyjątkowe.

Żebyś doświadczył wszystkich dobrych rzeczy w życiu – szczęścia z urzeczywistniania swoich marzeń, radość z czucia bycia wartościowym i satysfakcję, z tego, że wiesz, że osiągnąłeś sukces.

Żebyś zrozumiał, jak ważne są cierpliwość i akceptacja innych takimi, jacy są. Ze zrozumieniem i miłością znajdziesz dobro w każdym sercu.

Żebyś miał wiarę w innych i umiejętność bycia wrażliwym. Otwórz serce i naprawdę dziel się cudem miłości i bliskości.


Poza tym wszystkim, żebyś zawsze miał pozytywne myśli.

źródło: www.pozytywne.com
Dodaj do ulubionych 32 Wykop

Poleć Zgłoś nadużycie
Dodany przez użytkownika:
Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze - zaloguj się

Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie Pozytywne.com, zarejestruj się
Komentarze (33)
kreolka
17.02.2011 16:37
piekne zyczenia i jakie prawdziwe...dodajace wiare i nadzieje w trudnych chwilach...ale rowniez i w tych dobrych..:]
ternsja
6.02.2011 23:37
"Żebyście zawsze..." byli ludźmi :) i pozytywnie patrzyli na świat.
edytaidziak
3.01.2010 18:24
tez czytam ksiazki marphego sa bardzo interesujace i pouczajace duzo sie nauczylam z nich pozdrawiam w nowym roku2010
Piotr
Piotr
5.05.2009 21:07
Witam wszystkich. Dopiero dziś zalogowałem się na tym portalu. Od dłuższego czasu szukam ludzi pozytywnie myślących. Moja cała rodzina jest przesiąknięta negatywnym myśleniem. Można z nimi rozmawiać tylko o bzdetach nie wnoszących nic w życie. Jestem menadżerem w międzynarodowej firmie i szukam pozytywnych ludzi do dobrze płatnej pracy.Napisz do mnie jeśli szukasz pozytywnych ludzi. Pozdrawiam. Piotr. p.zukowicz@akuna.pl
Renia
Renia
16.04.2009 19:35
Dla wszystkich Tych, którym zabrakło okazji do uśmiechu, którzy zwątpili w siebie, w innych, którzy uważają, że są nieszczęśliwi!!!! Obejrzyjcie i podajcie dalej :


http://www.youtube.com/watch?v=YAuY5ZKlIpQ

Pozdrawiam Wszystkich i przesyłam pozytywne wibracje :))))))))
Karina:)
Karina:)
28.03.2009 16:08
Carpe Diem :)
ddd
ddd
24.02.2009 14:31
jakie to wszystko mądre wow;]
Francik
Francik
2.02.2009 12:41
Trzeba być odpornym na ludzi,którzy są wrogami i mają w sobie energię złą.Pamiętajcie unikać takich miałem przykład na sobie chcieli robić ze mnie coś gorszego ,ale odsunełem się od nich i jestem szczęśliwy.Tacy ludzie to POTWORY. ale zawsze mówię każdy kij ma dwa końce ich kara Boża też dośięgnie że tak traktują ludzi.Trzeba pokonać nerwy i stres a to prowadzi do sukcesu
agusia
agusia
2.02.2009 12:35
kochani jak mi nerwy napną kark ,szyje , plecy , dusznośc to żyć mi się czasami nie chce ale nie można sie poddawać biorę książkę Potęge Podświadomości i czytam Pamiętajcie że nic nas nie osłabia jak nasz SPOSÓB MYŚLENIA myśli pozytywne dają siłe i wiarę , a WIARA czyni CUDA Życzę Powodzenia tylko myśleć pozytywnie nie wkręcać sobie negatywnych myśli
Tenia
Tenia
2.02.2009 12:27
też często nachodzą mnie negatywne myśli ale za wszelką cenę nie poddaje się czytam dużo na temat POZTYWNEGO MYŚLENIA i to mnie trzyma na nogach mam wspaniałego męza i córkę którzy mnie potrzymują na duchu.Nerwy to jest straszne odbierają siły bo to nie raz przerabiam ale kochani nie podawać się życze powodzenia Trzymajmy się razem pa