Życzenia dla wszystkich :)

23.12.2009
W naszej ziemskiej podróży do stacji przeznaczenia jest co roku przystanek pod znakiem Bożego Narodzenia. Dzięki tej przerwie w podroży, dzięki tej chwili wytchnienia, możemy rozejrzeć się wokół, jest moment na przemyślenia.
Jest czas na chwilę zadumy, okazja na triumf szczerości, można kogoś przeprosić, można przekazać wyrazy wdzięczności, a jeśli łza z Twego oka wypłynie, to się jej nie wstydź, nie skrywaj, miłość właśnie z tego słynie.
 
W ten czas wielki, wspaniały, czas narodzin DZIECINY połam się opłatkiem z bliskim, daruj mu najgorsze winy. Siądź przy choince, przytul do serca, co masz najcenniejsze, a zobaczysz - pokonasz nawet wszystko, co dla Ciebie było najtrudniejsze. I choć czasy trudne, dookoła wiele niepewności, nigdy nie trać nadziei, nigdy nie trać radości i choć ludzie w Dzień Wigilii tacy zagonieni mają UŚMIECH - to z kimś drugim pragną go wymienić. Radości i spokoju w te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego każdego dnia Nowego Roku 2010 życzę  najszczerszej jak umiem :)
 
Teresa
Dodaj do ulubionych 2 Wykop

Poleć Zgłoś nadużycie
Dodany przez użytkownika:
Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze - zaloguj się

Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie Pozytywne.com, zarejestruj się
Komentarze (2)
Beatka
26.12.2009 16:05
Dziękuję, za piękne życzenia:)
funkyjam
24.12.2009 21:46
dziękujemy!:)