Wiem, że potrafisz!

9.03.2006

Potrafisz każdego dnia swojego życia przywoływać nowe nadzieje na jutro − ponieważ nadzieja daje nam wszystkim powód, aby wciąż próbować.

Potrafisz − w każdym nowym dniu − wywołać uczucie podekscytowania, radości i cudownego oczekiwania. Oczekuj najlepszego i to dostaniesz!Potrafisz odnaleźć spokój ducha w zwykłych rzeczach, pamiętaj, że one zawsze będą wokół Ciebie.

Potrafisz pamiętać dobre czasy, zapomnieć o bólu i cierpieniu. Właśnie one przypomną Ci, jak niepowtarzalne i cudowne jest Twoje życie.

Potrafisz doświadczyć wszystkiego co dobre - szczęścia płynącego z realizowania i osiągania swoich marzeń, radości bycia wartościowym i satysfakcji ze świadomości, że osiągnąłeś sukces.

Potrafisz odnaleźć ciepło w innych, wyrazy miłości i uprzejmości, przyjaciół, którzy są wierni i uczciwi, uśmiechy, które Cię motywują.

Potrafisz uświadomić sobie, jak ważna jest cierpliwość i akceptacja innych za to, kim są. Ze zrozumieniem i miłością znajdziesz dobro w każdym sercu.

Potrafisz mieć wiarę w innych, wczuwać się w ich uczucia i przeżycia. Otwórz swoje serce i podziel się cudem miłości i bliskości.

Poza tym wszystkim zawsze potrafisz mieć w głowie pozytywne myśli!

Dodaj do ulubionych 5 Wykop

Poleć Zgłoś nadużycie
Dodany przez użytkownika:
Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze - zaloguj się

Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie Pozytywne.com, zarejestruj się
Komentarze (5)
szminka
17.04.2010 17:18
świetne rady, bardzo optymistyczne. napewno mi pomoga w dazeniu do bycia optymistka.
dodalabym jeszcze, ze potrafimy cieszyc sie tym, ze codziennie wstaje slonce i co roku przychodzi lato, a zima jest po to, abysmy nie zapominali ze w zyciu nie jest zawsze tak jak bysmy chcieli, ale mamy snieg i wielka frajde.

pozdrawiam;********
eve
eve
30.11.2006 8:43
Codzienne wskrzeszanie tego entuzjazmu jest bardzo trudne, ale możliwe. Staram się, jednak nie zawsze wychodzi... Pozdrawiam wszystkich nieustannie podejmujących ten wysiłek:)!
Nilam
Nilam
22.07.2006 23:00
Powiem tak: staraj sie myśleć pozytywnie, nie obawiaj się niczego, bo strach przyciąga wszystko co najgorsze, jednak nie oczekuj. Nie mozna od zycia oczekiwać, bo na oczekiwaniu może sie skończyć i nic sie nie spełni. Po prostu wizualizuj to czego pragniesz. Wyobraź sobie, że juz to masz i jak się wtedy czujesz. Przywołaj to poczucie, że to osiągasz własnie teraz, a gwarantuję, że ten myślokształt, ta energia zmaterializuje się. Powodzenia!
Agugu22
Agugu22
15.05.2006 8:22
Od takich motywujacych tekstów warto zaczynać dzien ;-)
Tomek
Tomek
10.05.2006 16:50
Dzieki bardzo za wiare! bardzo fajny artykuł! Pozdrawiam