Śmiech jest jak balsam

11.05.2006

LIST?! JA NAPISZĘ O SOBIE, OPTYMISTCE I JAK ZARAŻAM INNYCH MOJĄ RADOŚCIĄ :) NIE CZYTAM HOROSKOPÓW TYLKO PRZYJMUJĘ TO CO KAŻDY DZIEŃ MI DAJE! WE WSZYSTKIM ZNAJDUJĘ POZYTYWNE STRONY, NAWET W TRUDNYCH SYTUACJACH. i W TAKI SPOSÓB POPRAWIAM SOBIE I TAK DOBRY
HUMOR:)

BARDZO DUŻO I CZĘSTO SIĘ ŚMIEJĘ, W OGÓLE CHODZĘ UŚMICHNIĘTA, I TO DZIAŁA NA INNYCH! IDĄC ULICĄ SIĘ UŚMIECHAM, I W TAKI PROSTY SPOSÓB MOGĘ TEŻ ZOBACZYCĆ UŚMIECH NA WIELU INNYCH
PRZECHODNIACH, ODWZAJEMNIAJĄ :)STUDIUJE PIELĘGNIARSTWO, A WIĘC W TEJ PRACY TEŻ JEST BARDZO POTRZEBNY OPTYMIZM, JEŚLI NIE NAJWAŻNIEJSZY!!

ZAWSZE SIĘ USMICHAM I TO NIE NA POKAZ BO WE MNIE JEST OPTYMIZM :D

CZĘSTO SŁYSZĘ ŻE MOJ .ŚMIECH DZIAŁA JAK BALSAM NA "CHORE" DUSZE! CIESZĘ SIĘ Z TEGO ŻE MOGĘ W TAK PROSTY SPOSÓB POPRAWIĆ INNYM HUMOR:)

POZDRAWIAM
EWA ROZWADOWSKA

Dodaj do ulubionych 2 Wykop

Poleć Zgłoś nadużycie
Dodany przez użytkownika:
Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze - zaloguj się

Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie Pozytywne.com, zarejestruj się
Komentarze (9)
asix077
3.09.2012 17:35
Pozostaje mi tylko brać przykład z osób, które potrafią się uśmiechać niemal w każdej sytuacji i zarażają swoim optymizmem innych :). Śmiech to zdrowie - to zdanie to sama prawda. Zadbam o to, by stać się właśnie taką radosną duszyczką ;)
Teresa
Teresa
30.01.2009 12:48
artykułu są piękne walczę z lękiem i strachem czytam wiele artykułów o pozytywnym mysleniu walczę ze soba ze soimi myślami ale nie przychodzi mi to łatwo ale zapewniam że zrobie wszystko żeby stanąć na nogi Optymizm to życie mam wspaniałego męża i ćórkę mam się czym cieszyć gorąco wszystkich pozdrawiam pa
adus
adus
10.01.2009 14:25
ja sie tego ucza..probuje wcia zmyslec pozytywnie, lecz niestety czasami jeszcze nie wychodzi...
abasia
abasia
5.08.2006 12:24
Lubię się śmiać i często to robię, chociaż żyje mi się ciężko. Uśmiech jast tym cukierkiem od Pana Boga, którym możemy poczęstować każdego. Badźmy hojni w obdarowywaniu innych naszym uśmiechem, to nic nie kosztuje, a może pomóc.
lidia
lidia
17.05.2006 22:04
Moje życie odmieniła książeczka o Polyannie, kiedy złamała nogę cieszyła się, że teraz ma dużo gości. To o wiele lepsze podejście do życia niż przyjmowanie go ze śmiertelną powagą. Do tego podoba mi się hasło, że alkoholik pije żeby zalać kłopoty a one umieją świetnie pływać, przekładając na nasze - rozpacz, łzy i smutek nie sprawią, że kłopoty znikną. No i czy widział kto człowieka sukcesu, który nie wierzy w siebie i jest zdołowany? A WIĘC GŁOWA DO GÓRY.
Krystyna
Krystyna
16.05.2006 12:56
Wiem, że śmiech to zdrowie, tylko jak to zakodować w mózgu, żeby zawsze trwało. Dla mnie najtrudniej jest pokonać strach, który dość długo tkwi.
Anetta
Anetta
14.05.2006 16:32
Czesc, witam wszystkich, ktorzy potrafia sie smiac i to smiac do wszystkiego i nawet czasem ze wszystkiego. Jestem kobieta ktora w zyciu nie jedno przeszla mimo swojego mlodego wieku, ale wiem ze wlasnie USMIECH mi w tym bardzo duzo pomogl, wiec SMIEJMY SIE DUZO I SZCZERZE!!! POZDRAWIAM.
1986
1986
13.05.2006 22:04
Gabrysiu mi tez się tak wydaje, ja tez czesto sie usmiecham ale ludzie mowia, ze nie wyobrazaja sobie mnie smutnej, bez usmiechu na buzi, chociaz wiadomo, ze zycie nie zawsze jest kolorowe i piekne to USMIECHAJMY SIE bo przeciez smiech to zdrowie!
Gabriela
Gabriela
11.05.2006 13:58
Witam. Odnoszę wrażenie, że artykuł Ewy jest o mnie. Ja też ciągle się uśmiecham, aż czasami ludzie dziwnie na mnie patrzą. Więcej jest jednak tych, którzy odwzajemniają uśmiech. Muszę się przyznać, żę, mimo nienajmłodszego już wieku, bardzo lubię się śmiać, uwielbiam dowcipy, kabarety itp. Potrafię też śmiać się z samej siebie. Mój organizm radzi sobie w wielu sytuacjach i myślę, że śmiech jest jednym z "leków", które to powodują. Smiejmy się więc. Pozdrawiam. Gabriela.