Kilka dobrych rad - jak żyć optymistycznie

Anna Hojecka
11.05.2006

Jak żyć optymistycznie?? Odpowiedz jest bardzo prosta. Wystarczy wyspać się tak do 8.30, następnie delikatnie się ogarnąć no i włączyć tv 2 program "Pytanie na śniadanie". Tam każdy znajdzie coś dla siebie, swojej duszy i ciała co mu naprawdę poprawi humor i wprawi w dobry nastrój, aby dzień był miły i przyjemny. Dla mnie taki właśnie sposób postępowania stał się rutyną. Obecnie kończę studia, piszę pracę magisterska i mogę sobie pozwolić na spędzenie tych 2 godz. czasu przed telewizorem. Zawsze są interesujące tematy i super muzyka. A reszta dnia jest juz znacznie łatwiejsza do zrealizowania po dobrym początku:)

A poza tym warto myśleć pozytywnie, jeśli dziś nam coś nie wyszło zawsze jest kolejna szansa. Nigdy nie należy się załamywać, zamykać w sobie. Świat sie nie kończy na kilku potknięciach, a pozytywne myślenie ułatwi nam inaczej spojrzeć na wszystko i dotrwać do obmyślonego celu.Nie bójmy się uśmiechać do ludzi, być miłymi dla otoczenia.

Dodaj do ulubionych 1 Wykop

Poleć Zgłoś nadużycie
Dodany przez użytkownika: Anna Hojecka
Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze - zaloguj się

Jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie Pozytywne.com, zarejestruj się
Komentarze (5)
vicusia
13.02.2012 22:52
czytam i stwierdzam ze rzadko się smieje?tak jak bym o czyms takim zapomniała.ale dzieki Wam przypomniałam sobie i postanawiam ze będę ze smiechu korzystała na codzień-tak jak było...kiedyś :)
Madzia
Madzia
28.05.2009 10:14
chętnie bym pospała do 8.30 tylko jak to zrobic pracując od 8?:)
W weekend ewentualnie, choc prawde mówiąc ja od tv wolę radio;)
Magda
Magda
16.05.2009 18:16
he he :D wyobraźmy się, że wchodzimy do jakiejś wielkiej sali... a tam wszyscy są uśmiechnięci... dziewczyny i faceci... uśmiech jest wszędzie... gdy po trzech godzinach takiej fajnej atmosfery... wychodzisz stamtąd i jak wspominasz wieczór??

F A N T A S T Y C Z N I E :D

prawda?
chłopcy i dziewczęta
chłopcy i dziewczęta
24.11.2008 22:32
tak jest ;))
Klara
Klara
17.05.2006 18:40
"Pytanie na śniadanie"?Tak jest! Uśmiech? Nie może być inaczej!Zatem uśmiechajcie się dziewczęta! I chopcy też! - To już cała gromada szczęśliwych ludzi! Fajnie,co?