Migrena stop! - okładka

Zamów

Autor: Piotr Obmiński
Cena: 9,97 zł

więcej informacji

Migrena stop!

Czy zdajesz sobie sprawę jak negatywne skutki ma ból głowy? Coraz więcej ludzi skarży się na tą, wydawało by się, dość pospolitą dolegliwość. Coraz więcej osób dotyka migrena. Czy należysz do osób, które to ignorują i zamiast zapobiegać faszerują się wyłącznie chemikaliami?

"Migrena jest chorobą której dominującym objawem jest napadowy ból głowy. Napady bólu trwają od kilku do kilkudziesięciu godzin, na ogół nawracają w nieregularnych odstępach czasu. W typowych przypadkach ból ma charakter jednostronny, zwykle umiejscowiony jest za gałką oczną, w czole i skroni."


Każdy rozsądny człowiek wie, że lepiej i przede wszystkim taniej jest zapobiegać chorobom, niż je leczyć. Migrena to choroba, wywołująca przewlekły i niezwykle silny ból głowy.

Czy wiesz, że istnieją naturalne sposoby, dzięki którym migrena nie będzie już dla Ciebie tak straszna?

dowiedz się więcej

Opinie


"Ebook "Migrena stop" faktycznie podaje bardzo wiele sposobów na radzenie sobie z bólem głowy."

Stefan Giera 51 lat, pracownik umysłowy


"Sięgam do niego bardzo czesto gdy tylko poczuje ból głowy i wykorzystuję te metody w życiu codziennym. Bardzo bym polecała tę pozycję innym, który tak samo jak ja cierpią na straszliwe migrenowe (i nie tylko) bóle głowy. Jestem bardzo zadowolona z tego ebooka."

Kinga 26 lat, dyplomowany ratownik medyczny


zobacz inne e-booki z tej kategorii

Kategorie e-booków: