Feng shui partnerstwa - okładka

Zamów

Autor: Iwona Kubis
Cena: 19,97 zł

więcej informacji

Feng shui partnerstwa

Czy zastanawiałeś się kiedyś jaki wpływ na Ciebie ma Twoje otoczenie? Nie tylko ludzie, ale meble, przedmioty użytkowe, widok z okna, kolor ścian?

Jeśli słyszałeś już o Feng Shui - wiesz zapewne, że to Starochińska Sztuka kształtowania przestrzeni i aranżacji wnętrz. Wielu praktyków uważa Feng Shui za dziedzinę pomiędzy nauką, a sztuką, często nazywane jest tez Psychologią Przestrzeni.

Dlaczego coraz więcej osób wykorzystuje feng shui do poprawy jakości swojego życia?Zastanawiałeś się może kiedyś jak to możliwe, żeby Feng Shui wpływało w taki sposób na czyjeś otoczenie, jak, dzięki prostym działaniom może poprawić się klimat w domu, atmosfera w pracy, jakość Twoich związków partnerskich, relacje z rodzicami i dziećmi?

dowiedz się więcej

Opinie


"To bardzo ciekawa i niezbędna wiedza w "pigułce", żeby poprawić to co się zepsuło w związku lub żeby on powstał. Zapoznałam sie z wieloma artykułami na ten temat, ale w tej pozycji to koncentrat dający szybko i przejrzyście - nawet laikowi - zrozumieć o co w tym feng shui chodzi. Ebook "Feng shui partnerstwa" w sposób jednoznaczny i prosty wytłumaczył mi jak mogę wzmocnić dobrą passe i utrzymać ją w moim związku i co zrobić, gdy coś się zacznie psuć. Polecam wszystkim, którym zależy na pięknym i mocnym związku. A zalecenia naprawdę nie są ani trudne do zrozumienia, ani wymagające nakładów finansowych."Grażyna Ptasznik 46 lat , elektronik
"Uważam, że jest to niezłe wprowadzenie do tematu Feng shui, aczkolwiek bardzo ogólne. Zachęca jednak do sięgnięcia po literaturę, która dogłębniej potraktowała ten temat."

Iwona Siemiatkowska 33 lata, ekonomistka


zobacz inne e-booki z tej kategorii

Kategorie e-booków: