Efekt motyla - okładka

Zamów

Autor: Kamil Cebulski
Cena: 21,70 zł

więcej informacji

Efekt motyla

"Przesłanie jakie zawarłem w mojej książce "Efekt Motyla" można streścić w jednym zdaniu. Zamiast narzekać, weź się do roboty i zacznij budować swoją fortunę. Zacznij to robić dzisiaj, teraz, dokładnie w tej chwili. Pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić to stać się dla siebie największym aktywem. Musisz więc zdobywać wiedzę oraz zwiększać inteligencję, abyś mógł tę wiedzę wykorzystać w praktyce.

Kiedy zmienisz już swój światopogląd, czeka Cię ciężka praca po 12, po 14, a niekiedy nawet i po 16 godzin dziennie. Przez ten czas zdobędziesz doświadczenie, pewność siebie i znajomości. Będziesz budował swoje aktywa. Cokolwiek by to było. Jakaś firma, inwestycje w nieruchomości czy rynek kapitałowy. Musisz samodzielnie zbudować dla siebie aktywa.

Kiedy uda Ci się to zrobić, ciężka praca będzie stanowić miłe wspomnienie. Nie będziesz musiał już ciężko pracować. Jedynie tyle, aby pielęgnować i zarządzać swoimi aktywami, które będą ci dostarczać środków do życia. Jeżeli będziesz to umiejętnie robił, Twoje aktywa urosną, a Ty osiągniesz wolność finansową.
Mi się to udało, dlaczego więc ma się nie udać Tobie?"


Kamil Cebulski

dowiedz się więcej

Opinie


"Serdecznie polecam książkę. Szczególnie ludziom, którzy nie wierzą w to, że w Polsce można dobrze zarobić. Książka pokazuje realia - a konkretnie przekazuje to, że ciężka praca jest początkiem osiągniecia sukcesu. Co więcej, z książki można się dowiedzieć jak postępować, aby zapewnić sobie komfort finansowy. Naprawdę warto skorzystać z rad Kamila Cebulskiego, gdyż jest on żywym dowodem swojego sukcesu."


Wiesław Tabaka 22 lata, absolwent studiów wyższych - kierunek Informatyka w Zarzadzaniu
"jedna z niewielu książek tego typu polskiego autora
- odniesienie do polskich realiów
- konkretne sugestie poparte przykładami
- brak ogólnych, nicniemówiących "hurraoptymistycznych" porad, które cechują zagranicznych autorów!!!
- dzięki tej pozycji odkryłam czym jest "cash flow" i jak działa... :)"


Joanna G. wykształcenie średnie; pracownik administracyjno-biurowy


zobacz inne e-booki z tej kategorii

Kategorie e-booków: