Kobieta piękną jest - okładka

Zamów

Autor: Małgorzata Dąbrowska
Cena: 14,97 zł

więcej informacji

Kobieta piękną jest

Jak duży wpływ na Twoją atrakcyjność
i samopoczucie mogą mieć proste i tanie zabiegi kosmetyczne?

Każda z nas jest piękna, każda powabna, ale prawie każda chętnie zmieniłaby coś w swoim wyglądzie. Jeśli myślisz, że to niemożliwe, to bardzo się mylisz. Na przykład dobrze zrobiony makijaż może nie tylko zatuszować mankamenty urody, lecz także wyeksponować to, co w niej najpiękniejsze.
Czy znasz kobietę, która nie chce czarować swoją urodą? A czy Ty patrząc co rano w lustro nie myślisz sobie, że warto byłoby to i owo poprawić?

Myślisz - to nie dla mnie, u mnie niczego nie da się poprawić.
Nic bardziej błędnego!

dowiedz się więcej

Opinie


"Jestem kosmetyczką z 27-letnim stażem pracy w zawodzie i miałam przyjemność służyć radą Autorce tej publikacji i konsultować merytorycznie porady dotyczące makijażu oraz pielęgnacji skóry. Zapewniam, że Panie, które korzystają z tych porad w moim gabinecie, są bardzo zadowolone, czego dowodem jest rosnąca liczba klientek. Proszę pamiętać, że nigdy nie jest tak, żebyśmy nie mogły poprawić naszego wyglądu. Należy tylko dobrać odpowiedni rodzaj pielęgnacji i makijażu, a efekt poprawy będzie natychmiast widoczny. Temu właśnie służy ten poradnik, który gorąco Paniom polecam, a efekt gwarantuję własną praktyką. POLECAM".

Alicja K., kosmetyczka
"Dobrze napisany, zwięzły, sama treść mało niepotrzebnych zdań. Jestem kobietą w średnim wieku i interesuje mnie, jak zachować atrakcyjny wygląd a co za tym idzie dobre samopoczucie. Skorzystałam z porad dotyczących makijażu i kąpieli relaksujących, jestem bardzo zadowolona. Polecam ten poradnik wszystkim Paniom, które chcą być atrakcyjne w oczach swojego wybranka".

Mirosława Tymanowska
"Jeśli potrzebujesz rozszyfrować kilka ciekawostek o swoim ciele i urodzie, kup i zobacz tego ebooka".

Justyna Dorobisz, 23 lata, studenka przebywająca w Stanach
"Ebook ten pomaga odkryć kobiecie drzemiącą w niej kobiecość. Dobry ebook, który podnosi samoocenę i dowartościowuje".
Ania, studentka pedagogiki, 22 lata


zobacz inne e-booki z tej kategorii

Kategorie e-booków: