Duchowa rEwolucja - okładka

Zamów

Autor: Atman
Cena: 19,97 zł

więcej informacji

Duchowa rEwolucja

Jeśli czytasz ten tekst, to z pewnością jesteś osobą otwartą na duchowe podejście do życia i albo jesteś na etapie szukania swojej drogi w życiu, lub chcesz wpłynąć na swój rozwój duchowy jeszcze bardziej, poprzez poznanie różnego rodzaju technik rozwoju wewnętrznego.

Ta książka jest skrzydłem, które Ci daję, drugie wypracuj sam
Trafiłeś na kompetentną publikację, która jasno, prosto i przejrzyście omawia wszystkie zagadnienia związane z duchowością, samoświadomoscią i rozwojem wewnętrznym.

Autor zebrał w tej książce najważniejsze kwestie związane z rozwojem duchowym. Opisał szczegółowo, na bazie własnych doświadczeń, zarówno techniki, które warto stosować, jak i zmiany na lepsze, jakie zachodzą w naszym umyśle i życiu. Omawia wszystkie pułapki, jakie czyhają nawet na tzw. obeznanych z tymi zagadnieniami. Przedstawia również swoje wyniki badania różnych osób i opinie o znanych osobach w świecie ezoteryki.

"Czy wiesz, że posługując się świadomością rozróżniającą, możesz być w stanie szybko wychwycić prawdę, jaka wyłania się z jakiegoś przekazu - nauk obecnie żyjących lub kiedyś nauczających mistrzów i przekazów duchowych?"

Ebook "Duchowa rEwolucja" to jedyna tego typu publikacją na rynku polskim. Mówi śmiało i z dużym zrozumieniem o takich zagadnieniach jak: rozwój duchowy, rozwój wewnętrzny i rozwój świadomości. Autor rozważa szczegółowo wiele wątków pobocznych, na które inni nie zwracają uwagi.

dowiedz się więcej

Opinie


"Książeczka ta odegrała ogromne znaczenie w moim życiu. Cały czas jestem na etapie duchowego rozwoju. Bardzo się cieszę, że wpadła ona w moje ręce. Bardzo gorąco polecam wszystkim tym, którzy wciąż poszukują prawdziwego Boga, którzy wypełnią swoją duchową pustkę i zaczną ją napełniać tym co jest nam dane od Najwyższego."

Paweł Kędzierski lat 28, funkcjonariusz straży granicznej

"Dzięki wiedzy zawartej w tej publikacji bardzo pogłębiła się moja wiedza na temat duchowości oraz w jaki sposób pogłębiać swój rozwój duchowy poprzez metody wskazane w tym ebooku. Polecam ją każdemu z otwartym umysłem, którzy tak jak ja poszukują wiedzy na temat rozwoju duchowego. Po przeczytaniu tego podręcznika zmienił się mój stosunek do otaczającego świata oraz do ludzi. Jeszcze raz gorąco polecam."

Mieczysław Kurkiewicz
, 43 lata


zobacz inne e-booki z tej kategorii

Kategorie e-booków: