Jak zdać egzamin? - okładka

Zamów

Autor: Paweł Sygnowski
Cena: 19,97 zł

więcej informacji

Jak zdać egzamin?

Egzamin to nieodłączna część studenckiego życia i to w przeróżnej formie. Kolokwia, zaliczenia, no i właściwa sesja, to główne "atrakcje" studenckiego życia. Czy wiesz, że blisko 50% nowych studentów odpada w czasie pierwszej sesji?

Dlaczego? Czy dlatego, że po prostu nie wiedzą, nic się nie uczyli i są kompletnymi cymbałami ze zdawanego przedmiotu? Wcale nie. Dużą część tych niezdających uczyła się bardzo na egzamin. Dosłownie - dniami i nocami.
Odpowiedz brzmi: w samych zdających. W nich samych leży wina, gdyż to właśnie oni nie potrafią "sprzedać" wiedzy, którą posiadają, gdy nadchodzi egzamin.
Kto jeszcze chce się dowiedzieć w czym tkwi przyczyna niepowodzeń na egzaminach i jak ją zlikwidować?

Zdążyłeś na pewno zauważyć, że często jest tak, że osoba, która umie i wie mniej niż Ty, wchodzi na salę i zdaje lepiej niż Ty. Tla takich osób egzamin nie jest praktycznie stresujący. Dlaczego? Słyszałem wiele określeń: cwaniactwo, spryt, znajomości itd...

Czyżbyś nie był wystarczająco sprytny, żeby zdać jeden, głupi egzamin? Jeśli nie, to dlaczego zdarza Ci się - delikatnie mówiąc - oblewać egzaminy?

Jeśli chcesz zdać jakikolwiek egzamin, to musisz znać wszystkie chwyty i sposoby przetestowane na sali egzaminacyjnej przez całe pokolenia studentów. Jeśli ich jeszcze nie znasz, to gdzie masz szukać tej bezcennej wiedzy.
Kurs "Jak zdać egzamin" został stworzony właśnie po to, aby pokazać i nauczyć Cię sposobów i technik zdawania egzaminów. Został on napisany generalnie z przeznaczeniem dla studentów i omawia specyfikację właśnie "studenckich egzaminów" - jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać przekazaną w nim wiedzę, aby zdać inny egzamin.

Nie wystarczy umieć, trzeba jeszcze wiedzieć, jak tą wiedzę sprzedać. Dowiedz się jak zdać każdy egzamin!

dowiedz się więcej

Opinie


"Kurs "Jak zdać egzamin?" zawiera drobiazgową analizę poszczególnych elementów decydujących o zdaniu egzaminu. Wiadomości teoretyczne zostały przedstawione w sposób jasny i przejrzysty. Autor zadbał o to, aby potencjalny użytkownik - z założenia mający trudności ze zdawaniem egzaminów - otrzymał kompleksową wiedzę, której opanowanie w zasadniczy sposób wpływa na efekty zdawania egzaminów. Na ten właśnie społeczny i praktyczny aspekt autor kładzie największy nacisk - podkreślając tym samym, że podstawą zdania każdego egzaminu, jest wiedza na ten temat."

J. Fałdziński właściciel serwisu www.aleauto.pl
"Opinie i techniki wykorzystane przez ludzi sukcesu, ktore wykorzystali przez nami już inni osiągając pozytywny rezultat dla siebie."

Małgorzata Korfanty adwokat, specjalista rynku wloskiego, http://xoomer.virgilio.it/beratus


zobacz inne e-booki z tej kategorii

Kategorie e-booków: