Motywacja bez granic - okładka

Zamów

Autor: Nikodem Marszałek
Liczba stron: 177
Cena: 21,70 zł

więcej informacji

Motywacja bez granic

Dowiedz się krok po kroku czym jest skuteczna motywacja i w jaki sposób możesz osiągnąć swoje cele

UWAGA! Drugie wydanie, poszerzone aż o 84 strony, jest już dostępne!


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia. Mali ludzie zawsze to robią. Jednak naprawdę wielcy sprawiają, że Ty także możesz stać się wielki."
Mark Twain


Czy wiesz, że około 90% milionerów na świecie zaczynało od zera dochodząc do swoich fortun? Każda droga - ich także - zaczyna się od tego, że widzisz przed sobą jakąś szansę i perspektywy na to by zrealizować się w życiu. Szansę, która być może jest przed Tobą i czeka na to abyś ją odkrył. Bez względu na to jaki masz cel, trzeba wyruszyć w drogę. Drogę na własne szczyty - często samotną. Każdy z nas gdzieś głęboko w środku ma swój "Mont Everest ludzkich pragnień". Teraz możesz go zdobyć.

W jaki sposób odpowiednia motywacja pozwoli Ci osiągać zamierzone cele?
Dlaczego tak wielu ludzi ponosi porażkę na drodze do swego celu? Poddają się, nie potrafią pokonać przeszkód, wewnętrznych oporów. To, czego im brakuje, to motywacja a przede wszystkim umiejętność do motywowania samego siebie, aby odnosić w życiu osobiste sukcesy.

To właśnie umiejętność motywowania siebie, czy jak wolisz, "rozpalania wewnętrznego płomienia do działania", decyduje o tym kto ukończy swoją drogę z sukcesem a kto zatrzyma się na niej bez ruchu.

Wielkim mitem jest myśl, że umiejętność motywowania siebie jest przeznaczona tylko dla nielicznych. Skoro jest to umiejętność, to można jej się nauczyć. Takie autorytety jak: Anthony Robbins, Zig Ziglar czy Robert Kiyosaki są tego dowodem.

Dla kogo jest ten ebook?

· osoby cierpiące na notoryczne "nicniechciejstwo"
· osoby, których wykonanie zadania kończy się tylko na ich zaplanowaniu

· osoby, potrzebujące mobilizacji do działania
· osoby, które chcą ustalić i zaplanować swoje życiowe cele
· osoby szukające wewnętrznej automotywacji

dowiedz się więcej

Opinie


"Korzyści dla mnie osobiście są ogromne, sam opis życia i przyzwyczajeń ludzi bardzo bogatych jest naprawdę rewelacyjny i widzimy tutaj, iż sfera finansowa jest ważna ale nie najważniejsza, w parze z tą sferą musi iść rozwój w pozostałych dziedzinach życia aby człowiek był w pełni zrealizowany. Wyznaczanie celów i ich realizacja bardzo mi się podobała i wiele wniosła uporządkowania w moje działania na każdej płaszczyźnie życia nie tylko finansowej. Polecam ją każdemu kto chce mieć swoje życie w swoich rękach a nie być ciągle zależnych od innych."

Roman Wollny 24 lata, magister prawa i administracji, od 1,5 roku prowadzi własną działalność gospodarczą, roman@wollny.pl
"Odnalazłam siebie. Wiele haseł typu "Ludzie, którzy nie mają problemów to ludzie martwi", lub "Prostota jest Kluczem w Motywacji" albo "Nie szukaj motywacji, poszukaj celu i poczuj się niewygodnie" - stało się moją codzienną MANTRĄ. Tego ebooka powinien przeczytać KAŻDY myślący człowiek, który może z niego nauczyć się "..jak pracować mądrzej a nie ciężej"."

Dorota Bagrowska emerytowana nauczycielka, networkowiec


zobacz inne e-booki z tej kategorii

Kategorie e-booków: