Pozytywne.com » Pozytywnik » numer 6

Numer 6

Pozytywnik - numer 6 przeczytaj - strona po stronie przeczytaj
przeczytaj - PDF przeczytaj
stopka stopka redakcyjna


zawartość numeru:
  okładka
2 Od redakcji
3 Co w numerze
4 Cytaty
5 Listy
6 Szczęście tkwi w... szczegółach
8 Wywiad: Jak się żyje w Portugalii?
10 KONKURS!
15 O Portugalii i języku portugalskim
16 List od Pani Pozytywnej
18 Wiersze
20 Wywiad z Tomaszem Żołyniakiem
ZWYCIĘZCY WIELKIEGO KONKURSU
Bożena R. ze Stalowej Woli − odtwarzacz MP3
Małgorzata O. z Jasła − gra Twister
Daniel K. z Jasła − książka "Harry Potter i Książę Półkrwi"


Dziękujemy za udział w Konkursie z uśmiechem. Nagrody zostały przesłane wraz z numerem szóstym.


Witamy Cię bardzo serdecznie!

Właśnie jesteś na stronie internetowej dwutygodnika POZYTYWNIK − SEZON NA UŚMIECH! Dla Ciebie jest to nowa gazetka i mamy nadzieję, że nie potraktujesz jej jak ulotkę otrzymaną na ulicy. Uwierz mi, że bardzo długo nad nią pracowaliśmy i włożyliśmy jeszcze więcej wysiłku, abyś właśnie w tym momencie mógł to czytać. Całą pozytywną energię, jaką przekazujemy, kierujemy właśnie do Ciebie, a naszą zapłatą jest docenienie tego, co robimy, właśnie przez Ciebie.

Jesteśmy młodym zespołem redakcyjnym serwisu internetowego www.pozytywne.com. Naszym najważniejszym celem jest promowanie pozytywnego myślenia wszędzie, gdzie się nam to uda. Teraz jest to forma papierowa i postaramy się umieścić w każdym numerze "Pozytywnika" jak najwięcej treści, która Cię zmotywuje, poprawi humor, sprawi, że się uśmiechniesz, oraz zarazi optymizmem na długi czas.

Bardzo ważne jest dla nas także to, abyś właśnie Ty pomógł nam w redagowaniu kolejnych numerów gazetki. Będzie dużo konkursów, które, mamy nadzieję, będą dobrą zachętą, gdyż nagrody będą bardzo atrakcyjne. A więc pamiętaj, że gdy coś Ci się nie spodoba w tym, co piszemy, napisz do nas z uwagami. Na pewno tego nie zignorujemy.

Wszystkiego optymistycznego!

Niniejszy projekt został zrealizowany przy wsparciu Wspólnoty Europejskiej w ramach Programu MŁODZIEŻ. Treści tego projektu niekoniecznie odzwierciedlają stanowisko Wspólnoty Europejskiej, czy Narodowej Agencji, i instytucje te nie ponoszą za nie odpowiedzialności. Program Młodzież